LAJMI I FUNDIT:

Arsenali përfshihet në garë për Herreran

Arsenali përfshihet në garë për Herreran

Arsenali do ta konkurrojë Romën dhe Interin për shërbimet e futbollistit të Portos, Hector Herrera.

Reklama

Klubi portugez kërkon 40 milionë euro për shërbimet e tij, mirëpo deri në afatin e ardhshëm kalimtar, çmimi mund të zvogëlohet.

Në Itali, për meksikanin 28-vjeçar interesohen Roma dhe Interi, të cilët qe një kohë po e monitorojnë situatën e tij.

Në ndërkohë, Real Madridi, Barcelona dhe Paris Saint-Germaini janë klubet tjera që i duan shërbimet e mesfushorit.

Lajmet për Hector Herreran
Lexo po ashtu Lajmet për Hector Herreran

Ndërsa, sipas Daily Mirror, tash është përfshirë në garë edhe klubi anglez, Arsenal.

Kontrata e Herreras me Porton skadon në verën e vitit 2019, ashtu që këto klube janë duke përgatitur oferta për afatin e janarit.

Përndryshe, në afatin kalimtar të qershorit, ai mund të largohet me parametrat zero. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
I gjithë fjalimi emocionues i Benzemas në lamtumirën e tij nga Real Madridi

I gjithë fjalimi emocionues i Benzemas në lamtumirën e tij nga Real Madridi

La Liga
“Doja të përfundoja karrierën në Real Madrid”, Benzema në lamtumirën e tij

“Doja të përfundoja karrierën në Real Madrid”, Benzema në lamtumirën e tij

La Liga
Postecoglou pritet të emërohet trajner i ri i Tottenhamit, ky mund të jetë formacioni i ri me tri transferime

Postecoglou pritet të emërohet trajner i ri i Tottenhamit, ky mund të jetë formacioni i ri me tri transferime

Premier League
Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Serie A
“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

La Liga
UEFA 'pajtohet' me Mourinhon dhe Romën për paraqitjen e dobët të Anthony Taylor

UEFA 'pajtohet' me Mourinhon dhe Romën për paraqitjen e dobët të Anthony Taylor

Liga e Evropës
Kalo në kategori