LAJMI I FUNDIT:

Armend Rexhepagiqi së shpejti në duet me Mentor Hazirin

Armend Rexhepagiqi së shpejti në duet me Mentor Hazirin

Këngëtari Armend Rexhepagiqi së shpejti do të publikojë bashkëpunim të ri.

Albumi “Fortuna” në të cilin Armendi punoi intensivisht për Tunën, ka bërë që të ketë kërkesë që ai të kthehet sërish në skenë.

Armendi ka bërë gati disa duete, pas atij me Tunën në këngën “Harrova”.

Tash është Armendi ai që ka konfirmuar bashkëpunimin e ri që vjen me Mentor Hazirin e grupit “Kthjellu”.

Mbetet të shihet se çka do të sjellin dy artistët të cilët njihen për këngët e bukura të tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

… soon

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on Mar 28, 2019 at 12:26pm PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Magazina
Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Magazina
'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

Magazina
I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

Magazina

"Mami po shkojmë ne Hollywood", Freskim Rama pas suksesit në "American Idol" - Djaloshi nga Kosova tashmë ka kapur miliona klikime

Magazina
Kalo në kategori