LAJMI I FUNDIT:

Andi Artani befasohet nga babai i tij në BBVK, takohet edhe me Gresën

Andi Artani befasohet nga babai i tij në BBVK, takohet edhe me Gresën
Foto: Screenshot/YouTube

Banori i Big Brother VIP Kosova, Andi Artani, mbrëmë (e premte) ka bërë një rrëfim të pathënë nga jeta dhe karriera e tij profesionale.

Pas kësaj, ai u befasua brenda shtëpisë së famshme të Kosovës edhe nga babai i tij.


Ata biseduan ndërmjet vete, ndërkohë që nuk munguan këshillat nga i ati për lojën që po bën brenda.

Foto: Screenshot/YouTube

Përveç takimit me Andin, ai u takua edhe me modelen Gresa Hoti, e cila ka nisur një lidhje dashurie me Artanin.

Pas 81 ditëve, Arta Selimi largohet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Pas 81 ditëve, Arta Selimi largohet nga Big Brother VIP Kosova

Modelja ndihej paksa në siklet ato çaste, gjersa po flisnin për eksperiencën e tyre brenda.

Andi e po ashtu dhe Gresa kanë kaluar më shumë se 80 ditë brenda BBVK-së, duke qenë se spektaklit edhe pak ditë po i vjen fundi.

Theksojmë që mbrëmë nga gara u eliminua aktorja Arta Selimi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori