Ajo në muajin gusht solli projektin e ri muzikor.

Dhe Ana Kabashi duket se nuk do ndalet me kaq, derisa po shijon akoma suksesin e këngës së re “Ma shumë”.

Artistja, e cila shquhet për vokalin e veçantë, ka njoftuar në rrjetet sociale se ka filluar punën për këngën e re.

Ana Kabashi nis punën për projektin e ri muzikor (Foto: Instagram)

Biondja u shfaq në studion e producentit Mixey, me të cilin duket se po bashkëpunon për projektin e radhës.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Duke bërë diçka të veçantë me mjeshtrin”, ka qenë përshkrimi i njërës prej imazheve që ka ndarë në InstaStory.

Ndërkaq, në një tjetër fotografi të vetes shtoi, “Diçka e bukur po vjen” – duke bërë më shumë kuriozë fansat e ndjekësit që numëron në Instagram.

Ana Kabashi nis punën për projektin e ri muzikor (Foto: Instagram)

Sido që të jetë, në vazhdim presim të shohim surprizën e bukuroshes nga Peja.

“Ma shumë” përndryshe ka arritur të grumbullojë klikime të shumta në YouTube. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Hustle for ur dreams @mixeyofficial 💯 #doingwhatilove #smthnewiscoming🔜 #newmusic

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Sep 21, 2020 at 11:42am PDT