Aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, është bërë nënë për herë të dytë.

Kjo është bërë e ditur nga vet ajo, derisa ka lajmëruar fansa përmes rrjetit social Instagram.

Ajo së bashku me Tolgahan pritën në jetë vajzën e tyre, e cila quhet Alina.

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Në një postim të fundit që bukuroshja brune ka bërë, ka mahnitur të gjithë ndjekësit.

Imazhi që ajo kishte shpërndarë ishte realizuar gjatë kohës kur kishte qëndruar në spital, ku vërehej se kishte në krah të porsalindurën.

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

“Faleminderit për momentet e mira”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, aktorja dhe po ashtu aktori janë prindër edhe të një djali. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Reklama