Këngëtari Alban Skënderaj dhe bashkëshortja e tij, Miriam Cani, kanë publikuar projektin e parë të përbashkët pas martesës.

“Duamë” mban titullin kënga e dyshes, e cila u paralajmëruar nga çifti pak ditë më parë.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në datën 7 maj 2019, në një dasmë të organizuar në Ishujt Maldive.

Pamje nga martesa e Alban Skënderajt me Miriam Canin (Foto: Alban Skënderaj/Instagram)

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet Albani, gjersa klipi i është besuar produkdionit Talelli Production.

Theksojmë se për komoditetin e çiftit është përkujdesur kompani turistike, AS Travel, e cila është e njohur për befasi të shumta.

Reklama

Ky duet i çiftit i cili sjell pamje nga nga dasma e tyre e veçantë, është realizuar për të shënuar me projekt muzikor martesën e tyre. /Telegrafi/

Reklama