LAJMI I FUNDIT:

Aktori i “O Sa Mirë” Ernest Zymberi së shpejti baba

Aktori i “O Sa Mirë” Ernest Zymberi së shpejti baba
The new Nissan LEAF: the world's best-selling zero-emissions electric vehicle now most advanced and accessible on the planet

Nuk ndalen lajmet e mira nga aktorët e “O Sa Mirë”.

Reklama

Një prej aktorëve të dashur nga publiku, Ernezt Zymberi – Lugina, ka konfirmuar se do të bëhet baba.

Ernesti ka zgjedhur fotografi profesionale me bashkëshorten e tij që ta bëjë publik lajmin e madh për të.

Çifti janë në pritje të një vajze dhe së shpejti pritja e tyre do të marrë fund.

Ernesti është një prej aktorëve më të dashur të “O Sa Mirë”.

Ai ka kohë që i ka dhënë fund beqarisë, duke qenë mjaft i përkushtuar në jetën private.

Ndërkaq, sezoni i ri i “O Sa Mirë” pritet të fillojë shumë shpejt.

/Telegrafi/