0Shares

Bukuroshja Agnesa Vuthaj shpesh herë poston fotografi të saj duke u dukur bukur.

Por këtë fundjave bukuroshja dhe sipërmarrësja e suksesshme ka publikuar në rrjetin social InstaStory fotografi të babait të saj të ndjerë.

Lajmet e fundit nga yjet atraktive shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet atraktive shqiptare (Foto/Video)

“Kam një engull që më shikon nga lart. Babe”, ka shkruar Agnesa në foton e publikuar.

Babai i Agnesa Vuthajt…

Duket se ajo është përmalluar shumë për mungesën e tij këtë fundjavë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)