0Shares

Afrona Dika është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Bukuroshja e cila është në lidhje me këngëtarin Blero po pushon në Ulqin me të.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Në kostum të larjes ajo ka shfaqur linjat dhe bukurinë e saj.

Afrona vazhdon me punën e saj si modele. /Telegrafi/

💙💛💜

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Jul 17, 2017 at 3:12am PDT

Feeling like a baywatch💕 Suimwear: @classyjolie

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Jul 15, 2017 at 6:09am PDT

🌺 #welovezebra

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Jul 5, 2017 at 7:43am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)