LAJMI I FUNDIT:

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt
Foto: Instagram

Deputetja e Kuvendit të Kosovës dhe njëherësh aktorja e njohur, Adriana Matoshi, po shijon disa ditë jo-produktive.

Reklama

Ajo ka nisur pushimet e para për këtë verë dhe si destinacion ka zgjedhur Egjiptin.

Bukuroshja ndërkohë është shoqëruar nga mikesha e saj e ngushtë, aktorja Arjola Demiri.

Artistja nga Gjilani këtë kohë ka publikuar disa imazhe e video për të treguar pak më shumë nga vendi dhe pushimet që po bën.

Adriana Matoshi largohet nga seriali "Sha je be tu folën"
Lexo po ashtu Adriana Matoshi largohet nga seriali "Sha je be tu folën"

E njëjta në fotografitë e fundit ka vënë në pah linjat trupore me një palë bikini ngjyrë të kuqe.

Komplimentet kanë qenë të menjëhershme dhe kryesisht pozitive nga miqtë e fansat.

Matoshi pak ditë më parë njoftoi se është larguar nga seriali “Sha je be tu folën”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori