LAJMI I FUNDIT:

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri (Foto: Arjola Demiri/Instagram)

Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën.

Reklama

Përveç projekteve të përbashkëta në sferën profesionale, ato shpesh zgjedhin që të kalojnë kohë bashkë edhe jetën e tyre të përditshme.

Së fundmi, dy aktoret e njohura kanë vendosur që t’i kalojnë bashkë pushimet në Egjipt.

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri (Foto: Arjola Demiri/Instagram)

Ato kanë publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të përbashkëta, ku shihen duke kaluar momente shumë të këndshme mes vete në një nga resortet luksoze të Kajros.

“Edhe jemi zënë këto ditë për mos-përputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë)”, ka shkruar aktorja tropojanë në mbishkrimin e fotografive.

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri (Foto: Arjola Demiri/Instagram)

Vlen të përmendet se në fotografitë me bikini, dy koleget e teatrit duken tejet në formë të mirë trupore, ndërsa tregojnë pa hezitim linjat e tyre. /Telegrafi/

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri (Foto: Arjola Demiri/Instagram)

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri (Foto: Arjola Demiri/Instagram)

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri (Foto: Arjola Demiri/Instagram)

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri (Foto: Arjola Demiri/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori