Besiktas ka goditur me tre transfere ditët e sotme.

Skuadra kampione turke ka përforcuar radhët e veta para fillimit të Ligës së Kampionëve.

Reklama

Bardhezinjtë kanë huazuar sulmuesin e Portos, Vincent Aboubakar dhe mesfushorin e Manchester Cityt, Samir Nasrit, transmeton Telegrafi.

Gjithashtu gjiganti turk ka huazuar edhe për një vit edhe të padëshiruarin e mbrojtjes së Interit, Caner Erkin, i cili para gjashtë muajve kaloi te skuadra italiane prej Fenerbahçes.

Këtu mund ti gjeni të gjitha lajmet rreth transferimeve Këtu mund ti gjeni të gjitha lajmet rreth transferimeve

Kujtojmë se Besiktas gjendet në grupin B të Ligës së Kampionëve së bashku me Benficën, Napolin dhe Dynamo Kievin. /Telegrafi/

besiktas