Mbrojtësi i djathtë spanjoll Alvaro Arbeloan është kthyer në Ligën Premier.

Ai ka ardhur si transferim i lirë dhe ka nënshkruar një kontratë një vjeçare me West Hamin.

Të gjitha lajmet e TANSFERIMEVE mund t’i ndiqni këtu LIVE

Slaven Bilic ka bërë ndryshime në skuadër duke ndryshuar shumë lojtarë.

Arbeloa më parë ka luajtur te Liverpool në Angli. /Telegrafi/