LAJMI I FUNDIT:

Zhaklin Lekatari përfshihet në debatin e Luizit dhe Kiarës me Ronaldon: Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron

Zhaklin Lekatari përfshihet në debatin e Luizit dhe Kiarës me Ronaldon: Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron
Reklama

Ditëve të fundit është ngjallur një debat në mes të fituesit të Big Brother VIP Albania 2 dhe dy ish-banorëve Kiara Tito dhe Ronaldo Sharka.

Emisioni “Kepi i Vipave” nisi transmetimin fundjavën e kaluar nën moderimin e Kiarës, ndërsa Ronaldo dhe disa ish-banorë të tjerë të BBVA janë konkurrent pjesëmarrës.


Por, ajo që mori vëmendje ishte një deklaratë pikërisht e Ronaldos, i cili tha se emisioni dukej të moderohej nga ai dhe jo Kiara.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Kjo bëri që të kishte reagim si nga partneri i prezantueses, Luiz Ejlli dhe gjithashtu nga vet Kiara.

Luizi tha se do të donte të mbështeste Kiarën nga afër dhe se të gjithë do të merrnin “përgjigjet që meritojnë”.

Luizi tutje kërkoi nga Ronaldo që të shkonte dhe t’i merrte 5 mijë eurot që ia kishte premtuar gjatë kohës sa ishte në BBVA.

Ronaldo i kundërpërgjigjet Luizit dhe Kiarës: Për ta njohur një njeri jepi pushtet
Lexo po ashtu Ronaldo i kundërpërgjigjet Luizit dhe Kiarës: Për ta njohur një njeri jepi pushtet

Por, nuk mungoi edhe një kundërpërgjigje e Ronaldos, i cili përmes një video reagoi ndaj çiftit.

Për këtë reagim të tij, Ronaldo mori mbështetje edhe nga opinionistja Zhaklin Lekatari, e cila ka komentuar sipër videos.

Foto: Ronaldo Sharka/Instagram

“Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”, ka shkruar Lekatari sipër videos së Ronaldos bashkangjitur me një emoji zemër.

Kujtojmë që gjatë kohës sa transmetohej BBVA 2, Zhaklina shpesh herë kishte debate të forta me Luizin dhe Kiarën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Santiana Maloku e prerë në raportin me Bucin: Nuk kam ndjenja për të, e kam vetëm shok

Santiana Maloku e prerë në raportin me Bucin: Nuk kam ndjenja për të, e kam vetëm shok

Magazina
Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Magazina
Kalo në kategori