Zendaya shfaqi barkun e saj të zbukuruar dhe këmbët e gjata teksa po bënte një udhëtim për blerje në New York të shtunën.

Reklama

26-vjeçarja shfaqi stilin e saj klasik, duke u veshur me një xhaketë sportive të errët me bluzë me jakë argjendi dhe xhinse të zbehura, shkruan DailyMail.

Ajo iu dha kalimtarëve një vështrim të barkut të saj të tonifikuar duke kopsitur vetëm një buton në këmishën e saj me vija blu dhe të bardhë.

Ylli i filmit “Euphoria” i stiloi flokët e saj të errëta në një bisht të shkurtër.

Ajo kishte aplikuar pak makijazh në fytyrën e saj, gjersa e kompletoi pamjen me vathë diamanti, një varëse dhe çizme të zeza me takë të lartë.

Reklama

Fituesja e çmimit “Emmy” shijoi një shëtitje nëpër dyqanin “Acne Studios” në lagjen Soho të New York Cityt.

Reklama

Aktorja ka kaluar kohë me të dashurin e saj, Tom Holland, 26 vjeç, në New York që kur mbërriti atje në fillim të javës.

Të dy u takuan për herë të parë teksa punonin në filmin “Spider-Man: Homecoming” dhe me sa duket e kuptuan menjëherë se ishin bërë për njëri-tjetrin.

Ylli i “The Spider-Man: Far From Home” udhëtoi pak ditë më parë për në Budapest ku Zendaya po xhironte “Dune: Part Two”, për të qëndruar pranë partneres së tij.

Drama fantastiko-shkencore e bazuar në serinë e njohur të librave të Frank Herbertit pritet të publikohet në nëntor të vitit 2023.

Reklama

Emra të tjerë të njohur në kastin e filmit përfshijnë: Austin Butler dhe Florence Pugh. /Telegrafi/