LAJMI I FUNDIT:

Zendaya duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vogue Australia”

Zendaya duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vogue Australia”

Zendaya pozoi për kopertinën e numrit të majit të “Vogue Australia”.

Aktorja, filmi i fundit “Challengers” i së cilës u publikua muajin e kaluar, dukej sensacionale teksa shfaqi figurën e saj të mrekullueshme në një veshje të Stella McCartney.

Ylli, 27 vjeçe, e kombinoi pamjen me një pallto të sofistikuar të gjatë në stilin e xhaketës, teksa foli për mënyrën se si qëndron përpara në Hollywood.


Duke gdhendur një karrierë në një industri që është e njohur për natyrën e saj jo fort të butë, Zendaya zbuloi se çelësi është të kujdesesh për veten, pasi ajo tha: “Kini kujdes për veten, në rast se dikush tjetër nuk e bën këtë.”

Zendaya, e cila gjithashtu ka punuar si producente si në “Challengers” ashtu edhe në “Euphoria”, shtoi: “Ndonjëherë mbase nuk jeni marrë aq seriozisht, ose mendimet tuaja janë disi të zhveshur “ju jeni thjesht një aktor”.

“Më pëlqen shumë të jem në gjendje të kujdesen për veten dhe shpresoj në këtë proces të kujdesem edhe për njerëzit e tjerë.”

Zendaya nuk i zhgënjen kurrë fansat e saj me ansamblet e saj në modë, pasi ajo gjithashtu mahniti me një fustan magjepsës blu të errët për xhirimet. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori