0Shares

Aktorja u bë e njohur në saje të rolit të Zanës në serialin “Familja Moderne”.

Kjo ka bërë që Yllka Gashi të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera në shtetin tonë dhe të jetë në qendër të vëmendjes së rubrikave rozë.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe të realizuara nëntë vjetëve më parë teksa shihet në krah të familjarëve.

Duket se për Yllkën ka ndaluar kohën pasi që edhe në atëbotë shihet e hijshme dhe e bukur.

Theksojmë se ka mbi dy vjet që ajo dhe bashkëshorti sëbashku me të bijën janë shpërngulur dhe jetojnë në New York.

Gjithashtu gjatë muajit qershor aktorja ka marrë pjesë në një aktivitet me rastin e ditëve të fëmijve – 1 qershor.

Ndryshe, aktoren nuk dihet nëse do ta shohim në ndonjë projekt filmik, megjithëse ajo gjithmonë ka theksuar se është e gatshme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)