LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Modelja e njohur shqiptare, Xhuli Nura, ka qenë e ftuar këtë javë në njërën nga kronikat e emisionit “Prive”.

Reklama

Ajo i është përgjigjur 50 pyetjeve që lidhen me jetën e saj private dhe profesionale, ku sigurisht nuk kanë munguar edhe pyetjet rreth jetës private.

Njëra ndër to kishte të bënte me dashurinë, ku bukuroshja nga Drenica u pyet se sa herë në jetë ka qenë e dashuruar.

Ajo u tregua e sinqertë duke thënë: “Vetëm një herë në kam qenë e dashuruar dhe e kam treguar këtë, dhe shpresoj të dashurohem përsëri”.

Xhuli nuk la të kuptohet se për kë bëhet fjalë, megjithatë gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova, ajo krijoi një lidhje të shkurtër me influencuesin nga Gjakova, Atdhe Xharavina.

Bukuroshja Nura u shqua si një nga konkurrentet më të forta të BBVK 1, ku arriti deri në finalen e madhe – në të cilën përfundoi e treta në rezultatin final. /Telegrafi/

Foto: Xhuli Nura/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori