Tashmë ka përfunduar sezoni i serialit të mirënjohur “O Sa Mirë”, i cili solli momente që kanë bërë për vete publikun shqiptar.

Sezoni që po lëmë pas kishte edhe figura të reja dhe role të ndryshme, duke i sjell edhe freski krijimit artistik.

Por, duket se kjo ka bërë që të në të ardhmen të rezultojë edhe me një bashkëpunim ndërmjet të produksioneve.

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jun 20, 2018 at 11:00am PDT

Në fakt, Arta Elezaj ka marrë një ofertë prej produksionit të shout televiziv “Apartamenti 2XL”, ku mund ta shohim edhe në këtë spektakël.

Kështu e ka konfirmuar për Telegrafin, producenti i serialit Fisnik Vejsa, i cili ka pohuar se në ditët në vazhdim do t’i jap përgjigje kësaj oferte të produskionit shqiptar.

"Kaçurrelja" e "O sa mirë" me fustan transparent që i shfaq të brendshmet (Foto) "Kaçurrelja" e "O sa mirë" me fustan transparent që i shfaq të brendshmet (Foto)

Ndryshe, aktoren e njohur do ta shohim edhe në sezonin e ri që pritet të startojë gjatë muajit tetor.

Telegrafi do t’i mbaj të informuar rreth zhvillimeve të reja dhe ndryshimeve eventuale në serial. /Telegrafi/

🧜🏽‍♀️🌊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jun 5, 2018 at 11:14am PDT

I’m sorry for what i said when i was hungry 😆

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Apr 5, 2018 at 10:53am PDT