Arta Elezaj është një ndër aktoret e reja të serialit “O sa mirë”. 

Bukuroshja klinase është mjaft aktive në rrjetet sociale me publikimin e imazheve të ndryshme.

Një të tillë e ka sjell edhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet seksi dhe provokuese.

Aktorja, që më mirë njihet si “Xhakarta”, ka të veshur një fustan gjysmëtransparent që i shfaqin të brendshmet dhe duket se është pa jelekë.

Fustanin që e bart Elezaj e ka krijuar dhe qepur kreatorja shqiptare, Blerina Kllokoqi-Rugova.

Ndryshe, aktoren do ta shohim edhe gjatë vitit të ardhshëm në serialin më të shikuar shqiptar. /Telegrafi/