Aktorja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm dhe ajo duket më bukur se kurrë.

Bukuroshja e “O sa Mirë” ka ndryshuar totalisht dukjen e saj.

Bukuroshja është shfaqur si bjonde me flokë të rrafshëta, teksa deri tash është njohur si “kaçurrelja” serialit “O Sa Mirë”.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Aktorja duket më bukur se kurrë në transformimin e guximshëm të saj.

Në imazhet e siguruara nga Telegrafi, ajo vështirë njihet nga paraqitjet e mëparshme, teksa me dukjen e re pritet të mahnisë të gjithë.

Arta është prej aktoreve më të dashura të serialit “O as Mirë”.

Ajo konsiderohet tashmë prej femrave më atraktive shqiptare, kurse me transformimin e fundit, vetëm sa i përforcon këto konstatime, teksa besohet se është ‘single’. /Telegrafi/