LAJMI I FUNDIT:

Weinsten ngacmoi edhe ish të fejuarën e shokut të ngushtë, Tarantinos

Weinsten ngacmoi edhe ish të fejuarën e shokut të ngushtë, Tarantinos

“Dija mjaftueshëm për të bërë më shumë nga çfarë bëra”.

Reklama

Në një intervistë për “New York Times”, regjisori Quentin Tarantino reagon mbi skandalin që ka përfshirë producentin Harvey Weinstein dhe pranon se informacionet që kishte në dispozicion ishin më shumë se një thashethem normal.

“Nëse do të bëja atë që duhej nuk do të kisha punuar më me të”, ishin fjalët e Tarantinos.

Tarantino dhe bashkëshortja, Daniella Pick

Ai shpjegon se edhe e ish e fejuara e tij, Mira Sorvino i kishte treguar për avancime të tepruara nga ana Weinstein.

Një histori të ngjashme, regjisori i famshëm e kishte dëgjuar edhe nga një aktore tjetër disa vite më parë.

Tarantino dhe ish e fejuara, Mira Sovino

E megjithatë, kjo nuk e pengoi vazhdimin e bashkëpunimit me Weinstein, duke prodhuar me të një film pas tjetrit.

Por Tarantino është penduar tani.

“I minimizova incidentet. Jam i vetëdijshëm se çfarëdo të them tani ngjan si një justifikim”, shton ai duke pranuar se nuk është në gjendje të shpjegojë arsyen e veprimeve të Weinstein. /Telegrafi/

Edhe Rita Ora flet rreth abuzimeve seksuale të Harvey Weinsteinit
Lexo po ashtu Edhe Rita Ora flet rreth abuzimeve seksuale të Harvey Weinsteinit

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Magazina
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Magazina

"Ai është një burrë me fat" - Rita Ora me një veshje transparente e bën për vete bashkëshortin e saj 47 vjeçar në një dalje në mbrëmje

Magazina
Kalo në kategori