LAJMI I FUNDIT:

Wanda Nara konfirmon romancën e re, fotografohet duke u puthur me reperin L-Gante

Wanda Nara konfirmon romancën e re, fotografohet duke u puthur me reperin L-Gante

Disa orë pasi Wanda Nara u largua nga Argjentina për t’u ribashkuar me fëmijët e saj në Turqi dhe për të përfunduar ndarjen e saj me Mauro Icardi, një foto që konfirmonte romancën e saj me L-Gante u bë virale.

Reklama

Dyshja u panë duke shkëmbyer puthej në një rrugicë në Quilmes të Argjentinës, shkruan Marca.

Edhe pse biondja donte të kalonte pa u vënë re, e veshur me xhaketë me kapuç, disa persona të pranishëm morën me celular nga këndvështrime të ndryshme dhe në një nga fotot ata shihen qartë në momente intime.

Foto: Getty

Më pas ata thuhet se janë parë në një restorant ku kanë ngrënë mëngjes, por deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë deklaratë për këtë.

Gjatë kohës së tyre në Buenos Aires, Wanda dhe Elian Angel Valenzuela (emri i vërtetë) ishin të pandashëm.

Foto: Screeshot

Fillimisht u duk se ishte një lëvizje shtypi pasi biznesmenja zgjodhi këngëtaren për të luajtur në një fushatë për markën e saj të veshjeve sportive. Po, që atëherë, ata kanë ndarë disa netë jashtë, kanë shkëmbyer makinat e tyre.

Duhet theksuar se mes dy të famshmëve ka një diferencë të konsiderueshme moshe, pasi Wanda Nara është 35 vjeçe ndërsa reperi i njohur 22 vjeç.

Foto: Getty

Kujtojmë që Wanda pak kohë më parë u nda nga futbollisti, Mauro Icardi me të cilin ka dy fëmijë, ajo ndërkohë ka edhe tre të tjerë me futbollistin Maxi Lopez. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori