LAJMI I FUNDIT:

Vincent Cassel dhe e dashura e tij 29 vite më e re, duken elegantë ndërsa shpërfaqin dashurinë në Festivalin e Filmit në Kanë

Vincent Cassel dhe e dashura e tij 29 vite më e re, duken elegantë ndërsa shpërfaqin dashurinë në Festivalin e Filmit në Kanë

Vincent Cassel dhe e dashura e tij Narah Baptista shfaqën dashuri të madhe ndërsa morën pjesë në premierën e filmit “Parthenope” në Festivalin e Filmit në Kanë të martën.

Aktori 57-vjeçar dukej në humor të mirë ndërsa puthej me modelen Narah, 27 vjeçe, në krahët e tij ndërsa pozuan për fotografitë, shkruan DailyMail.

Vincent dukej elegant i veshur me një xhaketë të errët blu dhe pantallona që përputheshin, të cilat i kombinoi me një këmishë të zezë.


Narah dukej tejet glamuroze për ngjarjen, e veshur me një fustan të zi pa breza me detaje me flakë të qëndisura.

Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë
Lexo po ashtu Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë

Bukuroshja shtoi lartësi në strukturën e saj me një palë taka të hapura të zeza dhe për aksesorë zgjodhi një zinxhir diamanti, që tërhiqte vëmendjen.

“Parthenope” është një produksion italian dhe francez me Gary Oldman që luan rolin e shkrimtarit amerikan të tregimeve të shkurtra John Cheever.

Vincenti duket se ka konfirmuar marrëdhënien e tij me modelen Narah ndërsa shfaqnin dashurinë në publik gjatë një udhëtimi në plazh në Rio de Janeiro në nëntor të vitit të kaluar për të festuar ditëlindjen e saj në Romë.

Çifti dukej i dashuruar ndërsa nuk mund të ndalonte së qeshuri ndërsa bisedonin dhe shijonin darkën e tyre. Vincenti, i njohur më së miri për rolet e tij në “Ocean’s Twelve” dhe “Black Swan”, së fundmi ka shprehur lumturinë e tij pas ndarjes nga gruaja e tij prej pesë vitesh, Tina Kunakey, 27 vjeçe.

Vincent dhe Tina, të cilët mirëpritën në jetë një vajzë të quajtur Amazonie, në prill të vitit 2019, besohet se janë ndarë pasi ai fshiu të gjitha gjurmët e saj nga llogaria e tij në rrjete sociale.

Një burim i tha DailyMail në atë kohë se çifti është drejt divorcit. “Ata janë ndarë javë më parë. Tina është e thyer në zemër”, kishte thënë burimi në atë kohë.

Vincenti u martua me Tinan në vitin 2018, dy vjet pasi u lidhën për herë të parë, dhe ata mirëpritën në jetë një vajzë, Amazonie, në prill të vitit 2019. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Kalo në kategori