LAJMI I FUNDIT:

Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë

Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë

Selena Gomez, ylli i njohur i muzikës dhe aktrimit, tregoi shkëlqimin e saj të pakrahasueshëm në Festivalin e Filmit në Cannes, duke u shfaqur në tapetin e kuq për premierën e filmit “Emilia Perez”.

Selena, e cila është 31 vjeçe, dukej e mahnitshme me një fustan të zi që përfshinte një qafë të bardhë elegante që përqafonte supet e saj, shkruan DailyMail.

Ajo kompletoi pamjen e saj të frymëzuar nga epoka e artë e Hollywoodit me një gjerdan dhe vathë të jashtëzakonshëm me diamante.


Bukuroshja me flokë kafe kishte zgjedhur një pamje të thjeshtë për grimin, ndërsa stiloi flokët e saj në një bishtalec të klasit me brez të trashë.

Gjatë eventit ajo pozoi me në tapetin e kuq me plot vetë-besim, duke përshëndetur fansat dhe duke buzëqeshur ndaj kamerave me një buzëqeshje të bardhë.

Në këtë event të shkëlqyer, Selena ishte edhe pjesë e ekipit të filmit “Emilia Perez”, ku luajti rolin e protagoniste Rita, një avokate e talentuar e zhgënjyer nga fokusi i firmës së saj për të fituar çështje për çdo klient.

Ndërkohë, një propozim i papritur i jep asaj një mundësi të papritur për të larguar dhe për t’iu ndihmuar një shefi të frikshëm të karteleve që të tërhiqet nga biznesi i tij dhe të zhduket përgjithmonë, duke u bërë gruaja që ka ëndërruar gjithmonë.

Selena dhe kolegët e saj të filmit, duke përfshirë aktoren e njohur Zoe Saldana, ndanë momente të ngrohta në tapetin e kuq, duke treguar miqësinë e tyre të fortë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori