LAJMI I FUNDIT:

Veshjet më të mira në “Oscars 2023”

Veshjet më të mira në “Oscars 2023”

Në “Oscars 2023” u nderuan performancat më të mira të vitit në film, por tapeti i kuq paraprakisht pa aktorët duke dhënë performancat e tyre më të mira të modës me zgjedhjet që kishin bërë.

Reklama

Shumë nga yjet zgjodhën kostume që përfshinin tradicionalen me atë bashkëkohore, duke rezultuar në pamje magjepsëse dhe shkëlqyese.

E bardha dëshmoi se ishte ngjyra kryesore e mbrëmjes.

Rihanna (Foto: Getty Images)

Kjo nuk do të thotë se nata nuk kishte veshje shumëngjyrëshe (megjithëse tapeti i ishte i ngjyrosur me shampanjë në vend të të kuqit).

"Oscars 2023": Lista e plotë e fituesve
Lexo po ashtu "Oscars 2023": Lista e plotë e fituesve

Më poshtë ua sjellim yjet me veshjet më të mira në edicionin e 95-të të “Oscars”:

Ana de Armas (Foto: Getty Images)
Michelle Williams (Foto: Getty Images)
Michelle Yeoh (Foto: Getty Images)
Michael B. Jordan (Foto: Getty Images)
Jessie Buckley (Foto: Getty Images)
Rooney Mara (Foto: Getty Images)
Nicole Kidman (Foto: Getty Images)
Paul Mescal (Foto: Getty Images)
Mindy Kaling (Foto: Getty Images)
Cara Delevingne (Foto: Getty Images)
Andie MacDowell (Foto: Getty Images)
Emily Blunt (Foto: Getty Images)
Phoebe Waller-Bridge (Foto: Getty Images)

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Kalo në kategori