LAJMI I FUNDIT:

Vesa Luma mbështet publikisht Luizin: Të duam, të presim jashtë me fitore

Vesa Luma mbështet publikisht Luizin: Të duam, të presim jashtë me fitore

Këngëtari shqiptar, Luiz Ejlli është bërë një ndër emrat më të komentuar që kur u bë pjesë e Big Brother VIP Albania.

Përveç që ka fituar simpatinë e publikut, Luizi po merr edhe mbështetje nga shumë personazhe të njohura.

Edhe këngëtarja nga Kosova, Vesa Luma së fundmi ka bërë një postim në llogarinë e saj në Instagram duke treguar hapur mbështetjen për të.

Foto: Vesa Luma

Teksa Luizi po dëgjonte këngën e Vesës “Jemi dhe s’jemi” në një moment iu drejtua kamerave duke dërguar puthje dhe përshëndetje për këngëtaren dhe bashkëshortin e saj Big Basta.

Videon e shkëputur nga ky moment, Luma e ka shpërndarë me ndjekësit e saj në Instagram teksa edhe dha një mesazh për Luizin.

Foto: Vesa Luma/Instagram

“Luiz forca! Edhe ne dy të duam fort dhe të presim jashtë me fitore”, ka shkruar Vesa në postim.

E dërgoi në nominim me Luizin, Kiara i reagon ashpër Oltës: Çfarë ke me burrin tim zgjidhe me të
Lexo po ashtu E dërgoi në nominim me Luizin, Kiara i reagon ashpër Oltës: Çfarë ke me burrin tim zgjidhe me të

Kujtojmë që shumë vite më përpara Luiz kishte një karrierë të suksesshme në muzikë madje ai edhe përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision 2006”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori