0Shares

Manchester Unitedi i ka refuzuar ofertat nga Interi dhe Tottenham Hotspur për Anthony Martial – njofton RMC.

21-vjeçari, i cili mund të luajë në të tria rolet në sulm, nuk e ka vendin në formacionin bazë të Djajve të Kuq.

Edhe pse Unitedi pagoi një shumë të madhe parash kur e transferoi nga Monaco (në vitin 2015), francezi nuk ka arritur t’i plotësojë pritshmëritë.

Interi në bisedime me Martialin, përfshihet në marrëveshjen për Perisicin? Interi në bisedime me Martialin, përfshihet në marrëveshjen për Perisicin?

Martial dëshiron të luajë më shumë, në mënyrë që të sigurojë një vend në skuadrën e Francës për Kampionatin Botëror, ‘Rusia 2018’.

Interi ka kërkuar që ta huazojë lojtarin me opsionin e blerjes, ndërsa Tottenhami ka dashur ta blejë që tani.

Megjithatë, klubi që e pronëson i ka refuzuar të dyja ofertat, pasi nuk e ka në listën e shitjeve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)