LAJMI I FUNDIT:

U lidh me Real Madridin, Zanetti flet për situatën e Lautaros

U lidh me Real Madridin, Zanetti flet për situatën e Lautaros

Zëvendës-presidenti i Interit, Javier Zanetti, këmbëngul se sulmuesi Lautaro Martinez nuk është në shitje.

Reklama

Sulmuesi argjentinas ka qenë i lidhur me Real Madridin kohëve të fundit, pasi Los Blancos po kërkojnë pasues për Karim Benzeman, i cili pritet të largohet.

Por, Zanetti ka mohuar një largim të Lautaros, i cili është i lumtur te Nerazzurrët dhe është treguar lojtari kryesor i skuadrës këtë sezon.

I duan shumë gjigantë evropianë, por Interi ‘blindon’ tre yjet e ekipit
Lexo po ashtu I duan shumë gjigantë evropianë, por Interi ‘blindon’ tre yjet e ekipit

“Nuk jam i shqetësuar sepse shoh se çfarë përfaqëson. Jam shumë i qetë pasi Lautaro është vërtet i lumtur këtu në Inter”, ka thënë fillimisht Zanetti për TyCSports.

“Ne nuk kemi dëgjuar asgjë për idenë ose thashethemet se Real Madridi është i interesuar për të”.

“Ai ka një mentalitet të jashtëzakonshëm. Ai mbart respekt brenda dhe jashtë fushës”, përfundoi legjenda e Interit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Premier League
Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Ndërkombëtare
Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Ndërkombëtare
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Kalo në kategori