Këngëtari nga Ferizaj, Mentor Haziri, ka sjell kënëgn e re të titulluar “U bo gati dashnia”.

Projekti i ri është shoqëruar edhe me videoklip, ndërsa artisti mori vëmendje të madhe me paraqitjen skenike.

Teksti është shkruar nga Aida Baraku dhe për muzikën u përkujdes Armend Rexhepagiqi.

Mentor Haziri (Foto: YouTube)

Producimi u bë nga Genti Myftaraj, ndërkohë që videoja u realizua nga produksioni Time Pictures.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Këngën tashmë të plotë e gjeni në kanalin zyrtar të Hazirit në YouTube.

I njëjti po vazhdon të pëlqehet për stilin e tij muzikor, të cilit i ka qëndruar besnik që nga fillimi. /Telegrafi/

Reklama