LAJMI I FUNDIT:

TSM kompleton skuadrën e CS:GO

TSM kompleton skuadrën e CS:GO
Reklama

Pas javësh kërkimesh dhe negociatash, TSM siç duket kanë kompletuar skuadrën e tyre të CS:GO.

Ish- lojtari i ENCE, Valdemar “⁠valde⁠” Bjørn Vangså dhe 20-vjeçari rumun Madalin-Andrei “⁠MoDo⁠” Mirea janë dy lojtarët e fundit që kanë kompletuar formacionin, sipas Dust2.us.


Ky raport vjen pasi TSM kishin njoftuar tre lojtarët e tyre të parë javë më parë.

Rikthimi i TSM pritej tash e një kohë, përcjell me shumë raporteve që supozonin në nënshkrimin e lojtarëve të ndryshëm.

Ndonëse nuk ka pasur një njoftim zyrtar nga TSM, mirëpo sipas raporteve thuhet se formacioni i tyre do të duket si më poshtë :

Timofey “⁠interz⁠” Yakushin

Audric “⁠JACKZ⁠” Jug

Cai “⁠CYPHER” Watson

Valdemar “⁠valde⁠” Bjørn Vangså

Madalin-Andrei “⁠MoDo⁠” Mirea

/Telegrafi/