LAJMI I FUNDIT:

Tifozja e ‘nxehtë’ e Kroacisë, Ivana Knoll nuk lë vend për imagjinatë në fustanin e tejdukshëm teksa merr pjesë në pasndejën e “BAFTA Awards”

Tifozja e ‘nxehtë’ e Kroacisë, Ivana Knoll nuk lë vend për imagjinatë në fustanin e tejdukshëm teksa merr pjesë në pasndejën e “BAFTA Awards”

Tifozja më e nxehtë e Kupës së Botës, Ivana Knoll, i la fansat të habitur teksa mori pjesë në festën e Baftas me një veshje zbuluese.

Kroatja mahniti në turneun në Katar, duke brohoritur për kombin e saj gjatë gjithë kampionatit  deri në gjysmëfinale duke marrë vëmendje me veshje të ndryshme seksi.

Duke kaluar nga Kupa e Botës, Ivana ishte e ftuar në festën e Baftas përkrah emrave të tjerë të famshëm.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Dhe ajo nuk zhgënjeu teksa ndërroi fanellën e saj të futbollit me një fustan të shndritshëm të tejdukshëm me të çarë anash.

Veshja i saj elegante maniti fansa të shumë, të cilët e komentuan sipër postimeve që ajo ndau në Instagram.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Ivana postoi një sërë fotosh nga mbrëmja pasi u ftua në festën pasuese nga ‘Vogue’.

BAFTA Awards 2023: Lista e plotë e fituesve
Lexo po ashtu BAFTA Awards 2023: Lista e plotë e fituesve

Ish-Missi i Kroacisë ka shënuar rritje të jashtëzakonshme ndjekësish në rrjetet sociale nga 600 mijë në 3.5 milionë pas Kupës së Botës.

Foto: Splash

Ivana që dikur tërhiqte vëmendjen e fotografëve në tribuna, tani ajo sjell vazhdimisht imazhe nga më të ndryshmet provokuese duke vazhduar të vërë në fokus linjat e saj të përsosura trupore. /Telegrafi/

Foto: Getty
Foto: Ivana Knoll/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Magazina

"Mos u gëzoni herët", Ivana Knoll thumbon tifozët pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori