LAJMI I FUNDIT:

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Influencuesja dhe modelja, Ivana Knoll, fitoi famë gjatë Kupës së Botës 2022 në Katar, teksa bëri bujë për pozat tërheqëse brenda stadiumeve të turneut.

Reklama

Kjo e bëri atë të rritë llogarinë e saj të ndjekësve në Instagram dhe tani krenohet me mbi tre milionë.

Tashmë zeshkania ka ndarë disa përmbajtje të reja me ndjekësit, duke postuar një sërë fotosh me veshje seksi, si dhe duke publikuar video ku shihet duke kërcyer.

Foto: Screenshot/Instagram

Ivana Knoll është aktualisht në Los Angeles dhe ka udhëtuar shumë që nga Kupa e Botës, duke kaluar kohë në Angli për të ndjekur një ndeshje të Arsenalit dhe gjithashtu duke parë Grand Prix-in e fundit të Miami në Formula 1.

Të gjitha lajmet nga Ivana Knoll
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ivana Knoll

E njëjta fitoi me të vërtetë famë në Kupën e Botës 2022.

Foto: Screenshot/Instagram

Influencuesja 30-vjeçare mbërriti në Katar me synimin e vendosur për të mbështetur vendin e saj në të gjitha ndeshjet e tyre.

Ajo ia doli, por jo pa bërë bujë me veshjet që vendosi t’i vishte në stadiumet e Katarit.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)


Në fakt, kjo ishte një çështje mjaft politike, madje u përfol se ajo do të burgosej, pasi është e frikshme që gratë te ekspozohen kaq shumë në atë vend. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori