LAJMI I FUNDIT:

Tifozi shqiptar që u fut në fushën e Santiago Bernabeut publikon videon se si e mashtroi sigurimin dhe qëllimin e tij për ta përqafuar Benzeman

Tifozi shqiptar që u fut në fushën e Santiago Bernabeut publikon videon se si e mashtroi sigurimin dhe qëllimin e tij për ta përqafuar Benzeman

Real Madrid – Manchester City ka qenë një ndeshje e jashtëzakonshme, por në atë takim ndodhi një rast tejet interesant.

Një tifoz shqiptar vendosi të futet në fushë me flamurin kuqezi dhe ai shkoi direkt tek Karim Benzema për ta përqafuar atë.

Në momentin që tifozi shqiptar u fut në fushë kamerat në transmetim direkt e humbën pamjen, por në rrjetet sociale janë shpërndarë shumë video.

Tifozi shqiptar është një bashkatdhetarë që jeton në Frankfurt të Gjermanisë i cili vendosi të futet në fushë për ta përqafuar Karim Benzeman.

Një tifoz me flamur shqiptar futet në fushë në ndeshjen Real Madrid – Man City, përqafon Karim Benzeman para se të largohej
Lexo po ashtu Një tifoz me flamur shqiptar futet në fushë në ndeshjen Real Madrid – Man City, përqafon Karim Benzeman para se të largohej

Ka qenë vet Agimi që ka publikuar videon nga momenti që u fut në fushë, duke mashtruar edhe sigurimin.

Gjithsesi ai arriti qëllimin e tij duke shpalosur flamurin shqiptar në Santiago Bernabeu, duke reklamuar edhe biznesin e tij dhe duke përqafuar sulmuesin francez. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Bundesliga
Revolucion i thellë te Bayerni - vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Revolucion i thellë te Bayerni - vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Bundesliga
Dita e ndeshjeve: Dy super përballje luhen në Ligën e Kampionëve

Dita e ndeshjeve: Dy super përballje luhen në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Lëndohet lojtari më i pasur në botë, futbollisti me 20 miliardë euro pasuri

Lëndohet lojtari më i pasur në botë, futbollisti me 20 miliardë euro pasuri

Ndërkombëtare
Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Premier League
Fabrizio Romano jep përditësim mbi njoftimin e Real Madridit për marrëveshjen me Mbappen

Fabrizio Romano jep përditësim mbi njoftimin e Real Madridit për marrëveshjen me Mbappen

Ndërkombëtare
Kalo në kategori