Ditë më parë bëri bujë urimi i Afrona Dikës për vajzën e Bleros dhe Teutës, Tarën.

Në këtë urim modelja përgëzoi dy prindërit, Bleron dhe Teutën për kujdesin që treguan ndaj vajzës përkundër faktit se nuk janë në bashkëshortësi.

Ky shembull i mirë është pritur mirë edhe nga Teuta.

Kjo e fundit në një koment ka falënderuar Afronën duke e quajtur edhe “zemër”.

“Faleminderit shumë zemër. Përqafime nga Tara dhe unë”, ka shkruar Teuta.

Duket se aktorja dhe modelja kanë raport tejet miqësor, por mbetet të shihet nëse Teuta do të jetë prezente në dasmën e Bleros me Afronën. /Telegrafi/