Ata po shijojnë pushimet në një jaht prej 32 milionë dollarësh, duke shfrytëzuar kohën më të mirë për të lundruar rreth qytetit bregdetar në Rivierën Franceze.

Përveç hipjes në motor-skaf dhe pozimit për fotografi, kantautorja 33-vjeçare ndau një pamje të ëmbël të saj dhe të Eric duke shijuar perëndimin e diellit.

Bashkë me ta ndodhet edhe ish-i fejuar i JLo-së, Rodriguez, i cili arriti atje përpara ditëlindjes së tij të 46-të të martën.

“Është gjithmonë një bisedë e shkëlqyeshme kur mund të shoh shokun tim të mirë Eric Decker. Ai pati një karrierë të jashtëzakonshme në NFL në një sukses të jashtëzakonshëm si një sipërmarrës”, shkroi Rodriguez në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram.

Dashuria në kulm! Ben Affleck dhe Jennifer Lopez përsërisin skenën provokuese të para 21 viteve gjatë pushimeve në jaht Dashuria në kulm! Ben Affleck dhe Jennifer Lopez përsërisin skenën provokuese të para 21 viteve gjatë pushimeve në jaht

Më vonë në InstaStory, Alex publikoi një video të Ericut duke kërcyer nga jahti masiv në oqean.

Sipas PageSix, Jessie dhe Eric janë ‘miq të mirë’ me Melanie e cila është ‘thjesht’ një shoqe e Alexit.

Rastësisht, Lopez, 52 vjeç, dhe i dashuri i saj i ri Ben Affleck janë gjithashtu duke pushuar në Saint-Tropez.

Për ekskursionin e tyre argëtues, Eric kishte veshur një palë pantallona të shkurtra ngjyrë rozë dhe blu.

Ndërsa gruaja e tij bëri ndryshime të shumta të gardërobës gjatë gjithë ditës, përpara se të postonte një ‘selfie’ para pasqyrës me një kostum të zi të zi dhe një byzylyk prej ari. /Telegrafi/