Vitin e kaluar ne kemi parë ardhjen e shumë foshnjave të famshme, nga Meghan Markle dhe i fëmija i parë i Princit Harry, Archie, tek Blake Lively dhe fëmija i tretë i Ryan Reynolds.

Reklama

Dhe do të ketë edhe më shumë fëmijë të ‘listës A’ që kanë bërë debutimin e tyre në vitin 2020.

Cameron Diaz dhe Benji Madden ishin dy nga të famshmit që mirëpritën një foshnjë (një vajzë e quajtur Raddix), por ata nuk janë të fundit.

1. Cameron Diaz dhe Benji Madden

Cameron Diaz dhe Benji Madden (Foto: Getty Images/Guliver)

Cameron Diaz dhe Benji Madden njoftuan lindjen e fëmijës së tyre të parë, vajzës, Raddix, më 3 janar.

2. Bar Rafaeli dhe Adi Ezra

Reklama

Bar Refaeli (Foto: Gabriel Maseda/NurPhoto via Getty Images)

Bar Rafaeli mirëpriti fëmijën e tretë me bashkëshortin Adi Ezra në muajin janar. Çifti gjithashtu kanë edhe dy fëmijë: Elle, 2 dhe Liv, 3.

Reklama

3. Keke Wyatt

Keke Wyatt (Foto: Getty Images/Guliver)

Këngëtarja Keke Wyatt ka mirëpritur fëmijën e saj të dhjetë, një djalë të quajtur Ke’Riah, më 6 janar.

4. John-David Duggar dhe Abbie

John David Duggar dhe Abbie (Foto: Instagram)

John David Duggar dhe gruaja e tij, Abbie, u bënë prindër për herë të parë në janar.

5. Ashley Graham

Ashley Graham (Foto: Getty Images/Guliver)

Supermodelja Ashley Graham dhe bashkëshorti i saj, Ervin mirëpritën djalin e tyre, Isaac në janar.

6. DJ Khaled

DJ Khaled (Foto: Getty Images/Guliver)

Reklama

DJ Khaled njoftoi se ai dhe gruaja e tij u bënë prindër për herë të dytë të një djali në muajin janar.

7. Enrique Iglesias

Enrique Iglesias (Foto: Getty Images/Guliver)

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova mirëpritën fëmijën e tretë së bashku në fund të muajit janar.

8. Daniella dhe Quentin Tarantino

Quentin Tarantino dhe gruaja e tij, Daniella (Foto: Getty Images/Guliver)

Reklama

Quentin Tarantino dhe gruaja e tij, Daniella mirëpritën fëmijën e tyre më 22 shkurt.

9. Jenna Dewan dhe Steve Kazee

Jenna Dewan dhe Steve Kazee (Foto: Getty Images/Guliver)

Vajza e Jenna Dewan dhe Steve Kazee, Callum, bëri debutimin e saj në Instagram më 10 mars.

10. Andy Grammer

Andy Grammer (Foto: Getty Images/Guliver)

Këngëtari Andy Grammer dhe gruaja e tij, Aijia Grammer, mirpëritën vajzën e tyre të dytë më 3 prill. /Telegrafi/