Duke qenë një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, Tayna tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes publikimeve në rrjetet sociale.

Reperja numëron mbi 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Tayna duket tërheqëse në pozat e reja Tayna duket tërheqëse në pozat e reja

Një pozë e re e Doruntina Shalës (emri i vërtetë i Tayna) ka tërhequr vëmendjen e faqeve rozë dhe ndjekësve të saj.

Fotografia ka marrë qindra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë që e ndjekin në rrjetet sociale.

“Sicko” është një prej realizimeve më të fundit muzikore që numëron mbi tetë milionë shikime në YouTube, ndërkohë që nuk është bërë as një muaj nga publikimi. /Telegrafi/

View this post on Instagram

qik per hasret😇

A post shared by Tayna (@tayna) on Nov 7, 2019 at 4:19am PST