LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Lihtenshteinit

27 Artikuj

Italia mposht me goleadë Lihtenshtajnin

Italia mposht me goleadë Lihtenshtajnin

Përfaqësueset
Formacionet bazë: Italia kërkon triumfin ndaj Lihtenshtajnit

Formacionet bazë: Italia kërkon triumfin ndaj Lihtenshtajnit

Përfaqësueset
Golat më të bukur nga pushimi për ndeshjet e përfaqësuesve (Video)

Golat më të bukur nga pushimi për ndeshjet e përfaqësuesve (Video)

Përfaqësueset
Panucci: Lojtarët punuan mirë

Panucci: Lojtarët punuan mirë

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci i lumtur me fitoren dhe i kënaqur me futbollistët

Panucci i lumtur me fitoren dhe i kënaqur me futbollistët

Kombëtarja e Shqipërisë
Panucci e nis me fitore te Shqipëria, mposht Lihtenshtejnin (Video)

Panucci e nis me fitore te Shqipëria, mposht Lihtenshtejnin (Video)

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria dyfishon epërsinë me golin e bukur të Agollit (Video)

Shqipëria dyfishon epërsinë me golin e bukur të Agollit (Video)

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kalon në epërsi me golin e Roshit (Video)

Shqipëria kalon në epërsi me golin e Roshit (Video)

Kombëtarja e Shqipërisë
Statistikat e pjesës së parë Shqipëri – Lihtenshtejn (Foto)

Statistikat e pjesës së parë Shqipëri – Lihtenshtejn (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri – Lihtenshtejn, formacionet zyrtare

Shqipëri – Lihtenshtejn, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtaren e braktisin tifozët ndaj Lihtenshtajnit

Kombëtaren e braktisin tifozët ndaj Lihtenshtajnit

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjest i jashtëzakonshëm nga Buffon gjatë ndeshjes me Lihteshtajnin (Video)

Gjest i jashtëzakonshëm nga Buffon gjatë ndeshjes me Lihteshtajnin (Video)

Përfaqësueset
Italia fiton bindshëm (Video)

Italia fiton bindshëm (Video)

Përfaqësueset
Italia dhe Spanja udhëheqin pas pjesëve të para (Video)

Italia dhe Spanja udhëheqin pas pjesëve të para (Video)

Përfaqësueset
Kështu u komentua fitorja e Shqipërisë në mediat italiane dhe spanjolle

Kështu u komentua fitorja e Shqipërisë në mediat italiane dhe spanjolle

Kombëtarja e Shqipërisë
Befason De Biasi: S’ka vlerë vendi i parë! (Video)

Befason De Biasi: S’ka vlerë vendi i parë! (Video)

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria fiton me qetësi, kryeson e vetme para Italisë dhe Spanjës (Video)

Shqipëria fiton me qetësi, kryeson e vetme para Italisë dhe Spanjës (Video)

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria shënon golin e qetësisë ndaj Lihtenshtajnit (Video)

Shqipëria shënon golin e qetësisë ndaj Lihtenshtajnit (Video)

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kalon në epërsi me golin e Hykës (Video)

Shqipëria kalon në epërsi me golin e Hykës (Video)

Kombëtarja e Shqipërisë
LIVE: Lihtenshtajn-Shqipëri, pjesa e dytë

LIVE: Lihtenshtajn-Shqipëri, pjesa e dytë

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare, Lihtenshtajn – Shqipëri (Foto)

Formacionet zyrtare, Lihtenshtajn – Shqipëri (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë
Tifozi i njohur i Shqipërisë së bashku me tifozët kuqezi drejt Lihtenshtajnit (Foto)

Tifozi i njohur i Shqipërisë së bashku me tifozët kuqezi drejt Lihtenshtajnit (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë
Lëndohet Memushaj, nuk luan kundër Lihtenshtejnit

Lëndohet Memushaj, nuk luan kundër Lihtenshtejnit

Kombëtarja e Shqipërisë
Mavraj e De Biasi ‘zbulojnë’ strategjinë e Shqipërisë kundër Lihtenshteinit

Mavraj e De Biasi ‘zbulojnë’ strategjinë e Shqipërisë kundër Lihtenshteinit

Kombëtarja e Shqipërisë