LAJMI I FUNDIT:

Italia dhe Spanja udhëheqin pas pjesëve të para (Video)

Italia dhe Spanja udhëheqin pas pjesëve të para (Video)

Dy kombëtaret e mëdha, Italia dhe Spanja janë duke fituar nga Lihteshtajni, respektivisht nga Maqedonia.

Reklama

Në Grupin G, aty ku bënë pjesë kombëtarja shqiptare, po zhvillohet edhe dy ndeshje tjera.

Pas pjesës së parë, kombëtarja italiane është duke fituar me rezultat të thellë 4-0 në udhëtim te Lihteshtajni, ndërsa Spanja po fiton minimalisht 1-0 nga Maqedonia.

Golat për Italinë u shënuan nga Andrea Belotti (11’, 44’), Ciro Immobile (12’) dhe Antonio Candreva (32’), ndërsa goli i vetëm nga Spanja u shënua me autogol nga Darko Velkoski (34’). /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori