LAJMI I FUNDIT:

Suso drejt rikthimit në Ligën Premier, dy skuadra e duan spanjollin

Suso drejt rikthimit në Ligën Premier, dy skuadra e duan spanjollin
Suso. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Suso duket se do të largohet nga Milani gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sulmuesi spanjoll nuk ka kaluar momente të mira këtë vit te Rossonerët dhe ka kërkuar largimin nga klubi.

E ardhmja e spanjollit duket se do të jetë në elitën e futbollit anglez Ligën Premier.

Në fakt do të ishte një rikthim në Angli për Suson, pasi më parë ishte pjesë e Liverpoolit.

Suso. (Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

West Ham United dhe Wolverhampton Wanderers janë dy ekipet angleze që po duan shërbimet e Susos.

Dy skuadrat janë duke monitoruar situatën e spanjollit në San Siro para se të dalin me oferta në janar.

Milani duket se është gati të heqë dorë nga ylli i tyre nëse vije një ofertë rreth 40 milionë euro. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

Serie A
Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Ndërkombëtare
Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

La Liga
Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Superliga
A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

La Liga
Real Madridi synon

Real Madridi synon "të peshkojë" te Sevilla - e do talentin e tyre

La Liga
Kalo në kategori