LAJMI I FUNDIT:

Suso arrin te Sevilla për teste mjekësore

Suso arrin te Sevilla për teste mjekësore

Suso ka arritur te Sevilla për teste mjekësore.

Sulmuesi spanjoll po rikthehet në vendlindje, duke u larguar kështu nga Milani.

Sevilla do ta transferojë Suson në formë huazimi për 18 muaj, por që do të ketë edhe të drejtën për ta blerë kartonin e tij.

Dy klubet po negociojnë për numrin e ndeshjeve që duhet të luajë Suso në huazimin e tij, në mënyrë që më pas kontrata të bëhet e përhershme.

Sevilla do ta huazojë lojtarin për 18 muaj me obligimin për ta blerë në verën e vitit 2021 për një shumë ndërmjet 20 dhe 25 milionë euro. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Lista me 14 lojtarë të Liverpoolit tani janë të lirë për të thyer rregullin e rreptë të Klopp

Lista me 14 lojtarë të Liverpoolit tani janë të lirë për të thyer rregullin e rreptë të Klopp

Premier League
Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Ndërkombëtare
Zbulohet hapi i ardhshëm i Xavit pas largimit nga Barcelona në fund të sezonit

Zbulohet hapi i ardhshëm i Xavit pas largimit nga Barcelona në fund të sezonit

La Liga
Katër 'bomberët' që Chelsea ndjekë për sezonin e ardhshëm - secili më i mirë se tjetri

Katër 'bomberët' që Chelsea ndjekë për sezonin e ardhshëm - secili më i mirë se tjetri

Premier League
Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Premier League
Mega ofertë nga gjiganti evropian për Alonson - 23 milionë euro pagë në vit

Mega ofertë nga gjiganti evropian për Alonson - 23 milionë euro pagë në vit

Bundesliga
Kalo në kategori