LAJMI I FUNDIT:

Spalletti nuk përmbahet, shpërthen ndaj një tifozi pasi ky i fundit ofendoi Ranocchian (Video)

Spalletti nuk përmbahet, shpërthen ndaj një tifozi pasi ky i fundit ofendoi Ranocchian (Video)

Interi në krye me Luciano Spalettin ka filluar stërvitjet për sezonin e ri.

Reklama

Për të shikuar stërvitjen ishin mbledhur shumë tifozë, normalisht një pjesë të tyre të lodhur nga sezonet jo të mira, nuk arrijnë të mbajnë nervozen.

Në një moment një tifoz ofendoi Andrea Ranocchian, duke i thënë që të largohet.

Dhe kjo nuk i pëlqeu aspak teknikut italian, i cili njihet për karakterin e tij të fortë.

Spalletti i nervozuar debatoi me tifozin duke i thënë mjaft me këto fjalë dhe është ai që duhet të largohet pasi nuk është mirë që lojtarët të stërvitën në këtë atmosferë.

Trajneri pas këtyre fjalëve është duartrokitur disa herë nga tifozët tjerë të pranishëm. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Premier League
Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Ndërkombëtare
Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Ndërkombëtare
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Kalo në kategori