LAJMI I FUNDIT:

Skuadrat pjesëmarrëse në turneun e CS:GO – ESL Challenger Katowice

Skuadrat pjesëmarrëse në turneun e CS:GO – ESL Challenger Katowice

Turneu ESL Challenger Katowice, do të mbahet në qytetin Katowice të Polonisë.

Reklama

Gjithsej tetë skuadra do të jenë në garë për një grup çmimesh prej 100.000 dollarësh në turneun ESL Challenger Katowice.

Turneu do të zhvillohet nga data 9-11 qershor dhe për vendin e parë do të ndahen 50.000 dollar.

Favorit te këtij turneu janë ENCE me renditje në vendin e 11 –të nw nranglistwn boterore.

Këto janë skuadrat pjesëmarrëse në këtë turne:

ENCE
Virtus.Pro
forZe
paiN
ECSTATIC
9z
Party Astronauts
Bravado

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Romero dhe Mac Allister përplasen në rrjetet sociale pas skandalit në Londër ku Liverpooli u dëmtua nga VAR

Romero dhe Mac Allister përplasen në rrjetet sociale pas skandalit në Londër ku Liverpooli u dëmtua nga VAR

Premier League
Manchester United futet në garë për transferimin e yllit të Bayernit

Manchester United futet në garë për transferimin e yllit të Bayernit

Premier League
Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Ndërkombëtare
Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bundesliga
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Kalo në kategori