0Shares

Reperi i njohur Skivi pak javë më parë publikoi projektin e tij më të ri me titull “Dita, Nata”.

Kënga rezultoi mjaft e suksesshme, dhe këtë e vërtetojnë edhe shifrat e klikimeve në kanalin YouTube.

Reperi numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, në të cilat është shpesh aktiv dhe ndan me ta imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Dikur fanse e zjarrtë, sot protagoniste në klipin e tij - Skivi i plotëson ëndrrën fanses në klipin e ri "Dita, Nata" Dikur fanse e zjarrtë, sot protagoniste në klipin e tij - Skivi i plotëson ëndrrën fanses në klipin e ri "Dita, Nata"

Së fundmi, ai ka bërë të ditur se llogaria e tij në Instagram është verifikuar, dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një videoje të publikuar së fundmi.

Skivi ka falënderuar ata që e kanë ndihmuar, ndërsa ka premtuar se do të jetë sa më pranë fansave përmes rrjeteve sociale. /Telegrafi/

Verified by @bleroszitate

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on Mar 13, 2018 at 6:30am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)