LAJMI I FUNDIT:

Shqipëria e mbyll pjesën e parë në disavantazh ndaj Polonisë

Shqipëria e mbyll pjesën e parë në disavantazh ndaj Polonisë

Ndonëse është paraqitur mirë në fushë, Shqipëria po pëson 1-0 nga Polonia me një gol të pranuar në fundin e pjesës së parë.

Reklama

Sokol Çikalleshi ka goditur rrezikshëm në minutën e 22-të, por portieri polak ishte i vëmendshëm.

Polakët nuk kanë rrezikuar shumë, ndërsa nga një gjysmërasti shënuan golin.

Karol Swiderski shënoi në minutën e 41-të, pas një topi të kthyer nga shtylla.

Pritet më shumë në pjesën e dytë nga Shqipëria /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Tre shqiptarë në kërkim nga policia angleze, vodhën 300 mijë funte në shtëpinë e Sterlingut

Tre shqiptarë në kërkim nga policia angleze, vodhën 300 mijë funte në shtëpinë e Sterlingut

Ndërkombëtare
Zyrtare: Julian Nagelsmann emërohet trajner i Gjermanisë

Zyrtare: Julian Nagelsmann emërohet trajner i Gjermanisë

Përfaqësueset
Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Lajm i mirë për Real Madridin, Vinicius Jr dhe Arda Guler kthehen në stërvitje me grupin

Lajm i mirë për Real Madridin, Vinicius Jr dhe Arda Guler kthehen në stërvitje me grupin

La Liga
Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kalojnë në finale, sigurojnë medaljet e argjendta në Grand Slamin e Bakut

Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kalojnë në finale, sigurojnë medaljet e argjendta në Grand Slamin e Bakut

Xhudo
Kalo në kategori