LAJMI I FUNDIT:

Shpend Ahmeti përfshihet në diskutimet e Big Brother VIP Kosova: Jam duke e shikuar, mos më shani

Shpend Ahmeti përfshihet në diskutimet e Big Brother VIP Kosova: Jam duke e shikuar, mos më shani

Ish-kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit nuk i ka ikur spektakli i sotëm (e premte) i Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Teksa disa prej banorëve debatuan rreth termit të fjalës ‘strategji’ të cilët e keqkuptuan dhe e morën si ofendim dhe mohuan se kanë hyrë me ndonjë planë në BBVK, këtë është munduar ta sqaroj edhe Ahmeti.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Ahmeti tha se fjala strategji vjen nga greqishtje dhe do të thotë gjeneral apo komandant.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Duke pranuar se e shikon BBVK, Ahmeti tha se strategjia është arritja e qëllimit të caktuar sipas planit.

Më poshtë postimi i plotë i Shpend Ahmetit:

Strategji = nga greqishtja
Stratos = ushtria
Agos = udheheq

Pra Gjeneral apo Komandant

Kjo për shkak të ikjes nga fjala strategji në bb! Përndryshe është plan, arritje e qëllimit të caktuar përmes planit!
P.s. Po jom tu e kqyr, mos më shani!.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
I këndonte

I këndonte "Amerikës" në këngën e saj hit - rikthimi i Lorit me baladat e dikurshme: Jam me fat që këngët e mia janë jetëgjatë

Butrint Avdyli
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Kalo në kategori