Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, ka nisur së fundmi pushimet verore.

Ai është duke shijuar disa ditë të mira në bregdetin e Shëngjinit – një vend ky tashmë shumë i frekuentuar nga shqiptarët e Kosovës dhe të Maqedonisë.

Ai është i shoqëruar me të emën, Xhylymser Kasapi, e cila është deputete e LSDM-së në kolalicioni i qytetarët në Kuvendin e Maqedonisë Veriore.’

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Pas koncerteve të mbajtura në Shqipëri, këngëtari duket se po e shijon kohën edhe për të bërë pak pushime.

Ai përndryshe është mjhaft aktiv me prurje të shumta muzikore e koncerte të vazhdueshme, kudo ku fansat shprehin interesim për prezencën e tij.

Ani pse ka vite që është ndarë nga ish-e fejuara, Afërdita Dreshaj, Shpati nuk është hapur më për jetën private, duke treguar nëse është apo jo dikush tjetër në jetën e tij. /Telegrafi/