LAJMI I FUNDIT:

“Shëndet e mbarësi” – të famshmit shqiptarë urojnë Fitër Bajramin

“Shëndet e mbarësi” – të famshmit shqiptarë urojnë Fitër Bajramin

Me mbarimin e muajit të shenjtë të Ramazanit, sot (e premte) besimtarët e fesë islame po festojnë Fitër Bajramin.

Me rastin e kësaj feste figura të njohura nga muzika dhe arti në përgjithësi kanë shfrytëzuar rastin për t’i uruar familjarët, miqtë dhe fansat e tyre.


Artistë si Dafina Zeqiri, Ermal Fejzullahu, Capital T e shumë të tjerë përmes rrjeteve sociale kanë ndarë urimet në këtë ditë feste për myslimanët.

Më poshtë sjellim disa prej urimeve që të famshmit shqiptarë kanë bërë për këtë ditë:

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Foto: Ermal Fejzullahu

Foto: Capital T/Instagram

Foto: Rina Balaj/Instagram

Foto: Yllka Gashi/Instagram

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Foto: Blero/Instagram

Foto: Arta Bajrami/Instagram

Foto: Anxhelina Hadërgjonaj/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori