LAJMI I FUNDIT:

Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të jetë pjesë e serialit “House of the Dragon”

Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të jetë pjesë e serialit “House of the Dragon”
Alban Ramosaj (Foto: Instagram)

Sot (1 prill) shënohet Dita e Gënjeshtrave dhe në disa vende e festojnë këtë ditë në mënyrë të ngjashme duke bërë shaka me të tjerët për të qeshur.

Reklama

Një të tillë gjatë ditës së sotme e ka lëshuar edhe këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj.

Ky i fundit ka publikuar një fotografi në rrjete sociale duke thënë se është bërë pjesë e “House of the Dragon”, serialit që i paraprin ngjarjeve të “Game of Thrones”.

“I emocionuar të ju njoftoj se jam caktuar zyrtarisht për të aktruar në serialin e ardhshëm të Game of Thrones, House of the Dragon”, ka shkruar ai.

Kjo natyrisht se është një shaka e artistit, pasi tanimë dihet se janë gjithsej 27 aktorë, yje të Hollywoodit.

Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e "House of the Dragon"
Lexo po ashtu Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e "House of the Dragon"

Matt Smith, Emma D’Arcy, Milly Alcock, Olivia Cooke, Graham McTavish, Paddy Considine, Eve Best, Sonoya Mizuno, Emily Carey, Rhys Ifans, Jefferson Hall, Savannah Steyn, Maggie Q, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Elliot Tittensor, Ryan Corr, Gavin Spokes, David Horovitch, Solly McLeod, Bill Paterson, Will Johnson, John MacMillan, Luke Tittensor, Danny Sapani, Matthew Needham, Theo Nate – janë aktorët pjesëmarrës të serialit.

Aktorët e “House of the Dragon”

Disa nga fansat kanë mbetur të befasuar nga ky shkrim i Ramosajt, e disa të tjerë e kanë kuptuar se është shaka për 1 prill. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Kalo në kategori